ویدیو درمان واریس توسط دکتر سپیده پزشکی

ویدیو درمان واریس

رگ های تار عنکبوتی همان رگ های نازک و ریزی هستند که گاهی از زیر پوست خودنمایی می کنند و ظاهر پوست را نازیبا نشان می دهند. به این رگ‌ها رگهای واریسی گفته می‌شود. واریس برای خانم ها بسیار آزاردهنده است. اما جای نگرانی نیست. در این مقاله چندین ویدیو درمان واریس توسط دکتر سپیده پزشکی را مشاهده خواهید کرد.

واریس چیست؟

همه چیز از یک درد گنگ و احساس خستگی در پا شروع می شود. شاید خیلی از افراد آن را پشت گوش بیندازند و منتظر بنشینند تا روزی این درد برطرف شود غافل از اینکه یکی از سیاهرگ های پایشان روزبه روز گرفتگی بیشتری پیدا می کند و… بعد از آن یک روز می بینند قسمتی از پایشان تغییر رنگ داده و متورم شده و به شدت دردناک است.
انواع دیگری از برجستگی های عروقی به جز واریس ممکن است در پاها دیده شود. تلانژ کتازی، عروقی با قطر۴/۰-۱/۰ میلی متر می باشند که به شکل خطوط نازک به رنگ قرمز هستند. عروق شبکه ای، قطورتر (۴-۲ میلی متر) و پر رنگ تر هستند.
میزان شیوع این اختلال بین %۵۰ -۱۰ تخمین زده می شود. البته این میزان با بالا رفتن سن افزایش می یابد. زنانی که چندین بارداری و زایمان داشته اند شانس بیشتری دارند و احتمالاً میزان شیوع در محیط شهری بیش تر از محیط های روستایی است.

سياهرگ های واریس

سياهرگ هاي واریس ناشي از گره دار شدن و يا بزرگ شدن سياهرگ ها در بدن است.

‎همه ي سياهرگ هاي بدن ممكن است مبتلا شوند ولی اين مشكل بيشتر در پاها رخ مي دهند كه دليلش افزايش فشار بر پايين تنه به دليل ايستادن ها و راه رفتن هاي طولاني مدت است. براي بسياري از مردم واريس و سیاهرگ های عنكبوتی (واريس سياهرگي غير پيشرفته) فقط يك مساله زيبایی است ولي برای بسياري ديگر، واريس باعث ايجاد درد و نا آرامي در فرد مي شود و در مواقعي واريس باعث مشكلات جدي ديگري نيز مي شود كه در ادامه به آن خواهيم پرداخت. واريس مي تواند علامتي از مشكلات بزرگتر گردش خون در بدن نيز باشد و درمان آن مي تواند از پيشگيري هاي ساده تا مراجعه به دكتر و يا خارج كردن سياهرگ هاي مشكل دار باشد.

در ادامه ویدیو درمان واریس را در شماری از بیماران که توسط دکتر پزشکی انجام می‌شود را مشاهده خواهید کرد.

ویدیو درمان واریس از طریق تزریق در رگهای واریسی

مراحل قبل از تزریق و بلافاصله بعد از انجام تزریق در تصویر قابل مشاهده هست. حدودا دو هفته بعد از انجام تزریق به طور کامل میتوان تاثیر درمان را به وضوح مشاهده کرد.

ویدیو درمان واریس با روش تزریق و لیزر

در این ویدیو درمان واریس با روش تزریق و لیزر را توسط تیم مجرب دکتر سپیده پزشکی ملاحظه می کنید.

ویدیو تعیین دقیق محل عروق واریسی با تکنیک رگ یاب پیشرفته و کالر داپلر

در این دیدیو دکتر سپیده پزشکی، تعیین دقیق محل عروق واریسی را با تکنیک رگ یاب پیشرفته و کالر داپلر انجام می‌دهد.

فیلم لیزر واریس پا

درمان واریس از طریق لیزر رگ های واریسی ، توسط دکتر سپیده پزشکی با پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات درمان واریس را در ویدیو زیر مشاهده خواهید کرد.

 

فیلم درمان رگهای واریسی پا دردناک

در این ویدیو دکتر سپیده پزشکی، رگهای واریسی پا دردناک در پاهای یکی از مراجعین محترم را انجام می‌دهد.

با مراجعه با کلینیک فوق پیشرفته و مدرن درمان واریس دکتر سپیده پزشکی، متخصص قلب و عروق شما می توانید از درمان قطعی و کامل رگ های واریسی خود مطمئن باشید…

درمان واریس با دکتر سپیده پزشکی

 

5 (100%) 1 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
پرسش از دکتر